Sport

Wielkie Zwycięstwo Szewczyka i Wilka w 5 Rajdzie Zamkowym!

Opublikowano: Czerwiec 2, 2015 o 2:58 pm   /   przez   /   komentarze (0)

Jakub Szewczyk wraz z  Maciejem Wilkem jadący Hondą Civic Type-R, serwisowaną przez firmę GG-Car, zwyciężyli w 5 Rajdzie Zamkowym, który odbył się w Będzinie. Był to dla Jakuba debiut.

Pierwsze miejsce udało się zdobyć dzięki silnej determinacji całej załogi jak i umiejętnościom i zdobytym doświadczeniom. Po sześciu oesach – z tylu odcinków składał się rajd, Szewczyk wyprzedził 10,2 sekundy Jakuba Leśniaka, o 11,0 sekundy Krzysztofa Borowieckiego. W tym sezonie ekipa rajdowa składa się z mocnych załóg, dlatego tym bardziej jesteśmy dumni z Jakuba.

Jestem mega szczęśliwy z tego zwycięstwa –powiedział naszemu portalowi Kuba Szewczyk -Wynik, który udało mi się osiągnąć buduje do dalszej pracy. Zamierzamy dalej pracować, dalej się rozwijać, bo to jest najważniejsze. Rajd Zamkowy był dla mnie debiutem. Składał się z fajnych, ciekawych odcinków, na których można było się nieźle rozpędzić. Chciałem bardzo podziękować partnerom, sponsorom, a także rodzicom i przyjaciołom – bez nich by się nie udało tego osiągnąć. Duże podziękowania dla Maćka, który mnie perfekcyjnie prowadził przez cały rajd, dla firmy GG-Car za bardzo fajne przygotowanie auta. Przed nami kolejna runda, Bochnia. Odbędzie się ona 12-13.06.2015r., na która już serdecznie zapraszam!

– Jestem bardzo zadowolony – kontynuuje Maciej Wilk, pilot Jakuba – gdyż to drugi start z Kubą po mojej długiej przerwie w rajdowaniu. Jest to już nasze drugie podium i drugi fantastyczny wynik. Fajnie, bo Kuba motywuje mnie też do pracy. Słucha i jest pojętnym uczniem co jak widać przynosi to efekty. Teraz przełomowa będzie Bochnia. To są prawdziwe klasyki rajdowe. Myślę, że też pokażemy się tam z dobrej strony. Trzymajcie kciuki i do zobaczenia w Bochni!

My także serdecznie zapraszamy do śledzenia zmagań Jakuba Szewczyka przez cały sezon 2015 !

Starosądeckie.info patronem medialnym rajdów Starosądeczanina Jakuba Szewczyka.

Warto przeczytać: Jakub Szewczyk – starosądecki rajdowiec oraz Jakub Szewczyk rozpoczyna sezon rajdowy 2015

2

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a