Sport

Załoga Szewczyk/Wilk zdominowała 3 Rajd Ziemi Bocheńskiej

Opublikowano: Czerwiec 15, 2015 o 9:25 am   /   przez   /   komentarze (0)

Jakub Szewczyk wraz z Maciejem Wilkiem, którzy na trasach Rajdu Ziemi Bocheńskiej im. Janusza Kuliga pojawili się w Hondzie Civic Type-R, świętowali zwycięstwo w trzeciej rundzie Rajdowych Mistrzostw Śląska. Załodze udało się zdobyć pierwsze miejsce z ogromną przewagą, bo aż 27,6 s nad kolejną załogą.

Dla mnie mega udany rajd, w końcu odcinki jakie kocham – wąskie, kręte relacjonuje Jakub SzewczykRajd był ciężki ze względu na warunki pogodowe, gorąco, cały czas upał, co dawało w kość niektórym autom .Chciałbym wszystkim podziękować, przede wszystkim Maćkowi za doskonałe pilotowanie, firmie GG-Car, rodzicom, przyjaciołom, kibicom, którzy pomimo takiego skwaru mocno mnie dopingowali, a także firmom bez których nie byłoby mnie tutaj: ATC,WILMEX CONTRACT, LW SERWIS, TIVO TRANS, COPKATRANS, PREMIUM DETAILING, EPI i Piętka Technology. Cieszę się, że udało mi się wygrać ten rajd jeszcze z tak duża przewagą. Teraz z niecierpliwością czekamy na następną imprezę – Rajd Oświęcimski. Może w między czasie uda się jeszcze gdzieś wystartować, ale o tym będziemy informować na naszym fanpage: https://www.facebook.com/jakubszewczykrally?ref=hl 

… i oczywiście na portalu www.starosadeckie.info

Bardzo się cieszę z wygranej powiedział Maciej WilkByła to fantastyczna przygoda. Odcinki były ciekawe jak i wymagające. Kuba przejechał oesy na opis co mnie bardzo cieszy. Nad tym cały czas pracujemy, bo to jest nasz cel. Jest pojętnym uczniem, analizuje każdy odcinek z wielką dokładnością. Słucha się moich rad i jak widać daje to efekty. Teraz dość długa przerwa. Jak wspomniał Kuba może uda się nam gdzieś w między czasie wystartować, ale pomyślimy o tym jak opadną emocje po 3 Rajdzie Ziemi Bocheńskiej. Dziękujemy wszystkim za kibicowanie !

Starosądeckie.Info patronem medialnym Załogi Szewczyk/Wilk ! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Warto przeczytać:

Jakub Szewczyk – starosądecki rajdowiec

Jakub Szewczyk 3 w plebiscycie na Najlepszego Sportowca Roku 2014 

Jakub Szewczyk rozpoczyna sezon rajdowy 2015

 

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a