Na sygnale, Z ostatniej chwili

Barcice. Sekcja zwłok wyjaśni przyczynę śmieci 52-latka

Opublikowano: Kwiecień 15, 2019 o 9:11 am   /   przez   /   komentarze (0)

Zabójstwo czy nieumyślne spowodowanie śmierci? Te warianty brane są pod uwagę przez Prokuraturę Rejonową w Nowym Sączu w sprawie śmierci 52-letniego mieszkańca Barcic. 

12 kwietnia w Barcicach (gmina Stary Sącz) na jednej z prywatnych posesji znaleziono ciało 52-letniego mężczyzny. Czy doszło do zabójstwa? Miejscowi mówili, że tak, jednak Policja nie chciała jeszcze potwierdzać tych informacji –na miejscu nadal pracuje policja i dwóch prokuratorów, którzy wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych -usłyszeliśmy w piątkowy wieczór od rzecznik Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Dzisiaj (15 kwietnia) skonstatowaliśmy się w tej sprawie z Prokuratorem Rejonowym w Nowym Sączu –kompletujemy materiały i w najbliższych dniach zarządzona zostanie sekcja zwłok, która odbędzie się  w Collegium Medicum UJ w Krakowie mówi w rozmowie z naszym portalem Jarosław Łukacz, Prokurator Rejonowy – Sekcja odpowie nam na pytanie jaki był mechanizm powstania obrażeń i co było bezpośrednią przyczyną śmieci. 

Czy było to zabójstwo a może nieumyślne spowodowanie śmierci? –tak, te warianty są brane pod uwagę, ale to wyniki sekcji będą kluczowe jak zakwalifikujemy ten czyn –dodaje Jarosław Łukacz.

Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcie do tematu? Pisz na kontakt@starosadeckie.info bądź na Facebooku: Starosądeckie.info 

Polub nas na Facebooku i bądź pierwszy z informacjami w regionie: Starosądeckie.info 

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a