Na sygnale, Z ostatniej chwili

Nie mieli czym wrócić z imprezy więc zabrali cudzy samochód

Opublikowano: Październik 18, 2017 o 7:56 am   /   przez   /   komentarze (2)

8 października b.r. kilka minut po godz. 4.00 dyżurny KPP w Limanowej otrzymał zgłoszenie o kradzieży samochodu marki audi w miejscowości Dobra.

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania skradzionego pojazdu. Do działań włączyli się także  funkcjonariusze z jednostek ościennych. Już po 2 godzinach od zgłoszenia  policjanci zlokalizowali skradziony pojazd. Auto stało zaparkowane w rejonie ulicy Orkana w Mszanie Dolnej. Bardzo szybko ustalono i zatrzymano także sprawców tego czynu. Są to mieszkańcy  gminy Mszana Dolna i Niedźwiedź w wieku 20 do 25 lat podejrzewani o dokonanie kradzieży pojazdu, a także kierowanie nim w stanie nietrzeźwości. Jeszcze tego samego dnia zostali osadzeni w KPP w Limanowej. Okazało się, że młodzi mężczyźni wracali tej nocy z imprezy z Dobrej. Postanowili ukraść samochód ( innemu uczestnikowi zabawy ) aby dojechać do swoich domów.

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie im  zarzutu przestępstwa krótkotrwałego użycia pojazdu. Podejrzani przyznali się do winy. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5. Komisariat Policji w Tymbarku prowadzi jednak dalsze dochodzenie, mające ustalić, który z mężczyzn kierował w tym dniu samochodem, gdyż jak się okazało w chwili zatrzymania wszyscy znajdowali się w stanie po spożyciu alkoholu.

KPP Limanowa

Komentarze (2)

Napisz komentarz

Komentarz
Nick

 • Październik 19, 2017 o 5:07 pm Anonim

  Szanowni Państwo,
  Nie mieli czym wrócić, więc sobie poradzili. W związku z tym należy się panom pochwała za kreatywność, radzenie sobie w trudnej sytuacji.. Uważam, że mogą być wzorem przedsiębiorczości.
  Panowie tak trzymać!

  Odpowiedź
 • Październik 20, 2017 o 4:49 pm Anonim

  Dobra robotka pohrsyuloeac odwagi

  Odpowiedź

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a