Kultura, Ludzie z pasją, Z ostatniej chwili

Flexible Children z Gabonia podbiją akrobatyczną scenę?!

Opublikowano: Lipiec 21, 2017 o 7:04 am   /   przez   /   komentarze (1)

Akrobatyka to ich pasja. Zrodziła się blisko rok temu. Grupa gimnastyczno-akrobatyczna Flexible Children z Gabonia swój debiut sceniczny ma już za sobą. Gimnastyka jest dyscypliną, która wymaga gibkości, skoczności, zwinności. Patrząc na „Elastyczne Dzieciaki” z Gabonia to wróżymy im wielką karierę.

Gdy dowiedzieliśmy się o  festynie rodzinnym w Gaboniu to postanowiliśmy na nim wystąpić -mówi Joanna Godoń – Od blisko roku trenujemy gdzie się da.Wszystkiego nauczyliśmy się sami. Ćwiczymy na zwykłej łące w naszej wsi. Czasami ćwiczymy też indywidualnie w domu. Jesteśmy sąsiadami, więc to w zupełności ułatwia nam treningi. 

Grupa składa się z trzech osób. Najmłodszym członkiem jest Oskar Pyrchla (7 lat), Karolina Dara (11 lat) oraz Joanna Godoń -lat 13.

Dokładnie rok temu zaczęliśmy naszą przygodę z gimnastykąmówi Joanna GodońZaczęło się od pozornie wyglądającej gwiazdy a skończyło na prawdziwym bziku. Nad nazwą myśleliśmy dość długo, bo przecież nie może być jakaś zwyczajna. Nagle przyszło nam do głowy „Flexible children” czyli Elastyczne Dzieci. Nigdy nie myśleliśmy o tym żeby gdzieś wystąpić i pokazać swoje umiejętności. Jednakże ,gdy dowiedzieliśmy się o Festynie w naszej wsi ,wpadliśmy na pomysł aby stworzyć układ gimnastyczno -taneczny i wystąpić.

Wystąpili i zebrali burze oklasków. Czy przed nimi akrobatyczna kariera? Tego z całego serca im życzymy!

 

Komentarze (1)

Napisz komentarz

Komentarz
Nick

  • Lipiec 22, 2017 o 7:17 pm Jerzy

    Super 🙂

    Odpowiedź

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a