Na sygnale

Ukradł rower i jeszcze tego samego dnia został zatrzymany przez sądeckich policjantów

Opublikowano: Październik 3, 2019 o 6:46 am   /   przez   /   komentarze (0)

Dzięki błyskawicznym działaniom policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu złodziej, który skradł z parkingu sklepowego znajdujący się tam rower, jeszcze tego samego dnia został zatrzymany. Odzyskany przez policjantów jednoślad niezwłocznie przekazano właścicielce.

26 września 2019 roku po godzinie 16 Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w  Nowym Sączu  przyjął zgłoszenie o kradzieży roweru z parkingu jednego ze sklepów na terenie Nowego Sącza. Na miejsce został niezwłocznie skierowany patrol policji. Podczas sprawdzania pobliskiego terenu funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, który idąc jedną z sądeckich ulic prowadził rower. Wylegitymowany 53 latek  twierdził, że ów rower kupił, nie potrafił jednak podać szczegółów jego zakupu. W związku z tym, policjanci nabrali podejrzeń, że „zakupiony” rower jest kradziony. Funkcjonariusze zabezpieczyli pojazd i udali się  z mężczyzną do zgłaszającej kradzież kobiety. Przypuszczenia funkcjonariuszy zostały potwierdzone, a kobieta potwierdziła, że jest to jej własność. Dodatkowo, na zabezpieczonym monitoringu widać jak 53 latek zabiera spod sklepu rower i odchodzi.

Odzyskany jednoślad przekazano właścicielce, natomiast mężczyzna został przewieziony do Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, gdzie po przebadaniu na zawartość alkoholu okazało się, że ma w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Po badaniu 53 latek trafił do policyjnego aresztu. Teraz poniesie konsekwencje swego zuchwałego czynu.

 

Zdjęcie ilustracyjne

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a