Ludzie z pasją, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Armia Przyjaciół dla chorej Lidki Pajor. To był niezwykły wieczór karaoke

Opublikowano: 13 listopada, 2021 o 10:31 am   /   przez   /   komentarze (0)

Zarząd Osiedla Północ, Ochotnicza Straż Pożarna w Starym Sączu i Przyjaciele Lidki Pajor zorganizowali dla niej niezwykły koncert karaoke.

W gościnnych progach remizy zebrali się mieszkańcy o wielkich sercach. Karaoke poprowadził zespół Tokaj. Gościem wieczoru był Kordian. Na scenie zaśpiewał także burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek. Nie zabrakło radnej Julii Dziedzic i i radnego Sławomira Szczepaniaka. Wolontariusze SIM PCK działającego przy Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starym Sączu zebrali do puszek 3202 zł. Dochód w całości zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację chorej na raka mózgu starosądeczanki Lidii Pajor.

Impreza, dosłownie przeszła nasze najśmielsze oczekiwania -mówią zgodnie organizatorki Łucja Stawiarska i Magdalena SznajderA to wszystko dzięki wspaniałym uczestnikom. Dziękujemy Wam za świetną zabawę i otwarte serca. Zebraliśmy 3.202 zł na dalsze leczenie naszej Lidki. Mamy nadzieję, że wszyscy, bawili się wspaniale. I będziecie miło wspominać ten wieczór.

Ten wieczór potwierdził, że mieszkańcy Starego Sącza mają wielkie serca. Wszystko z myślą o Lidce Pajor, która dzielnie walczy z nierównym przeciwnikiem jakim jest złośliwy guz mózgu. DZIEKUJEMY wszystkim PRZYJACIOŁOM LIDKI!

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"