Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Wielkie serca mieszkańców i firm. Wszyscy pomagają pogorzelcom z Barcic

Opublikowano: Sierpień 9, 2019 o 9:29 am   /   przez   /   komentarze (0)

11 550 zł, tyle udało się zebrać do puszek dla pogorzelców z Barcic podczas niedzielnych mszy św. Zbiórkę przeprowadził Caritas. Cała suma zostanie przekazana rodzinie- i jak deklarują poszkodowani -zakupią niezbędne materiały do remontu i funkcjonowania domu. Ale to nie wszystko! W akcje włączyły się także lokalne firmy.

-Największym zmartwieniem rodziny był spalony praktycznie doszczętnie dach i tu z pomocą przyszły FIRMY z naszej gminy! Pokrycie dachowe zaoferował całkowicie GRATIS właściciel firmy ROLBUD DACH ze Starego Sączamówi zachwycony sołtys Barcic Tomasz Koszkul-Drewno na więźbę dachową również GRATIS podaruje TARTAK „FHU DZIUNEK” z Przysietnicy. Dopełnieniem tego jest także podarowanie „bonu” zakupowego na znaczną kwotę od Firm BUDROL Stary Sącz i ROLBUD Gołkowice Dolne

-Do akcji dołączyła także firma Sam-Chem Hurtownia Chemiczna ze Starego Sącza, która zaoferowała farby do wnętrz i drobne artykuły gospodarstwa domowegowylicza sołtysRównież dla niespełna 10 letniego Kacpra, któremu spalił się dom, firma BASTEK-Garnitury z Niskowej zaoferowała elegancki strój od stóp do głów. Natomiast firma BiurOwiec ze Starego Sącza wyposaży młodego ucznia w plecak pełen niezbędnych przyborów na rozpoczynający się rok szkolny.

Rodzina jest bardzo wzruszona i z niedowierzaniem reaguje na tak ogromne gesty solidarności ze strony darczyńców. Czują się niezwykle uhonorowani i bardzo dziękują wszystkim, którzy obdarowali ich szansą na nowy początek!

-Ta akcja potwierdza, że w trudnych chwilach Sądeczanie są razem -podsumowuje Tomasz Koszkul.

 

 

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a