Kultura, Ludzie z pasją, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Starosądecki Festiwal Muzyki Dawnej z patronatem Pierwszej Damy

Opublikowano: Luty 1, 2018 o 8:31 am   /   przez   /   komentarze (6)

Pierwsza Dama objęła honorowym patronatem 40.jubileuszową edycję Starosądeckiego Festiwalu Muzyki Dawnej. Nie od dziś wiadomo, że Agata Kornhauser-Duda jest propagatorką kultury i tradycji polskiej zarówno w kraju jak i za granicą.

Z prawdziwą przyjemnością powiadamiam, że obejmę honorowym patronatem 40. Starosądecki Festiwal Muzyki Dawnej, którego mottem jest Splendor patriac, nawiązującym wprost do świętowania w roku bieżącym stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Gratuluję Państwu jubileuszowego Festiwalu, który stał się kulturalną wizytówką Sądecczyzny -napisała Pierwsza Dama w liście do Dyrektora CKiS w Starym  Sączu, Wojciecha Knapika -Życzę Państwu oraz wszystkim uczestnikom tego lipcowego wydarzenia wspaniałych wrażeń i przeżyć muzycznych.

W marcu tego roku Pierwsza Dama przyjedzie z oficjalną wizytą do Starego Sącza, by uczestniczyć w otwarciu Powiatowej i Miejsko Gminnej Biblioteki przy ulicy Mickiewicza

Komentarze (6)

Napisz komentarz

Komentarz
Nick

 • Luty 1, 2018 o 3:51 pm sit

  Znowu wstydliwie. Tym bardziej, ze teraz prezydent to już depcze powagę urzędu . Zona nie jest winna , że mąż sprzeniewierzył sie konstytucji i sprzedał kraj w zamian za poklepywanie pisowsczyków, ale jednak zawsze będzie ona kojarzona z tym wątpliwej reputacji człowiekiem. Władze powinny trochę bardziej pomyśleć i szanować także tę część mieszkańców, dla której praworządność coś jeszcze znaczy. Jest wiele autorytetów i osób nie budzących kontrowersji, nie powiązanych z polityką. Dlaczego ich nie poprosić o patronat?

  Odpowiedź
  • Luty 1, 2018 o 11:10 pm szwed

   Na szczęście takich Nowocześnie myślących jak ty jest tylko garstka, wasi niby obrońcy narodu którzy wyprali wam mózgi ,karmiąc was hasłami o łamaniu Konstytucji próbują na wszelkie sposoby skłócić społeczeństwo
   Ciesze się że patronat nad tym ważnym dla miasta wydarzeniem obejmie żona prezydenta, jest to duże wyróżnienie z którego bardzo się cieszę

   Odpowiedź
   • Luty 1, 2018 o 11:53 pm egon

    Było widać tą „garstkę” przed sądami całej Polski. Czemu ten ” bohater ” wtedy się złamał? Z powodu garstki? Ośmieszasz się. Wyłącz tvpis bo zlasowała ci mózg.

    W skłócaniu społeczenstwa PIS osiągnął szczyt. Nie musze cytować tych znanych na cały świat wyzwisk padających z ust nowego-starego „ojca narodu”

    Odpowiedź
 • Luty 2, 2018 o 11:03 am BRYJOWIAK

  Czego Ci dwaj Panowie nie zrobią aby się wypromować i utrzymać się przy korycie ….
  Panowie chylę czoło pod tym co zrobiliście „DOBREGO” dla Starego Sącza, ale czas odejść jak się da z honorem bo w Starym Sączu mało kto Was kocha i jeszcze popiera …. Dlaczego? Sami jesteście sobie winni …. Najwyższa pora uderzyć się w piersi ….

  Odpowiedź
  • Luty 2, 2018 o 7:50 pm dexis

   I tu pojawia się typowe zaściankowe myślenie. Z jednej strony chylisz czoła a z drugiej oczekujesz, że odejdą? I kto przyjdzie w ich miejsce? Partacze jak to ma miejsce we władzach centralnych? Polityczni zadymiarze, ignoranci, misiewicze, dyplomatołki? Opamiętaj się. Nikt lepszy temu miastu się już nie trafi. To cukierek wśród polskich miasteczek. Sądze, że mało kto kocha takich malkontentów jak Ty. Wszystko im nie pasuje, nawet jak chyli czoła przed kimś to i tak mu nie pasuje.

   Odpowiedź
   • Luty 19, 2018 o 11:08 am Ika

    Nie ma ludzi nie zastąpionych…. tak oceniać innych nie warto … bo cukierkowanie sobie w dziób to największa wada tego urzędu…tzw.misiewiczow dyplomatów jak ktoś pisze to już mamy u siebie … już lepszych nie potrzeba.Wlasnie te cukierki które zdobywaja to dla siebie aby dobrze się osłodzić…. Dlaczego Włodarze innych gmin potrafią sumiennie pracować dla wszystkich równo dzielić pieniądze…A nie otaczają się wokół SWOJEGO PĘPKA jak to u Unas wygląda.Nic nie usłyszy tylko zaściankowe myślenie….a ten zaścianek im najbardziej przeszkadza……

    Odpowiedź

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a